Nowy Mikser uniwersalny z redukcją 60-30 * Zobacz większe

Mikser uniwersalny z redukcją 60-30 *

Nowy produkt

Konstrukcja jest wykonana z pełnego odlewu aluminium co gwarantuje stabilność urządzenia. Umiejscowienie dzieży znajduje się w dolnej części miksera co ułatwia manipulację.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Części ruchome miksera zostały zabezpieczone osłoną, której odsunięcie powoduje wyłączenie urządzenia. Aby ponownie uruchomić urządzenie należy zasunąć osłonę i nacisnąć przycisk START. Po naciśnięciu przycisku TOTAL STOP trzeba odbezpieczyć urządzenie przez wykonanie półobrotu, inaczej robot nie będzie pracował. Mikser posiada koło manipulacyjne, które służy do regulacji wysokości dzieży.

Ubijaczkę o pojmności 60l sprzedajemy wraz z redukcją do pojemności 30l. Jest bardzo powszechna kombinacja, pozwalajacą wykorzystać duży 60l kocioł i mniejszy 30 l. W takiej kombinacji jedna maszyna obsługuje dwie różne pojemności. Oczywiście posiada ona dwa komplety narzędzi, po 3 szt (rózga, spirala i płaski liść) do każdej pojemności kociołka. Linia ubijaczek RM funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat ciesząc się zasłużona popularnością, dzięki swej niezawodności i bezproblemowym serwisie