Bezpieczeństwo informacji

  1. Przywiązujemy szczególną uwagę do bezpieczeństwa wszystkich danych osobowych klientów chroniąc ich prywatność zarówno w trakcie, jak i po dokonaniu zakupów.

  2. Dostęp do zgromadzonych danych osobowych jest ściśle ograniczony i mają go wyłącznie wyznaczeni pracownicy F.H. MASZ Dariusz Malinowski. Osoby te są zobowiązane do zachowania poufności oraz tajemnicy handlowej.

Newsletter- informacje handlowe                                                                                               

  1. Uczestnictwo w programie Newsletter jest dobrowolne. 

  2. W celu przystąpienia do programu newsletter o nowościach i promocjach sklepu należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas procesu rejestracji lub poprzez zalogowanie do indywidualnego konta, wyrażając tym samym zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

  3. Każdy Użytkownik sklepu internetowego ma prawo zastrzec, iż nie che otrzymywać tego typu informacji od obsługi sklepu i zrezygnować w każdej chwili z tej opcji, zmieniając parametry swojego konta.

Usunięcie konta

  1. Użytkownik sklepu internetowego ma prawo do likwidacji swojego konta w każdej chwili.

  2. Usunięcie konta jest dobrowolne i następuje po przesłaniu oświaczenia woli na adres poczty elektronicznej sklep@masz.gliwice.pl  


Informujemy, że składając zamówienie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do realizacji procesu zamówienia, na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883).