Linia do wyr cukierniczo-gastronomicz

Używane

Pączki / drożdżówki / kluski nadziewane / itd. (dowolne wyroby)

Do sprzedania linia do produkcji wyrobów cukierniczych, nieograniczona gama produktów z różnych rodzajów ciasta. Informacje ustnie - zobacz video: maszyny-piekarnicze.com/28-video

Wielofunkcyjna linia cukiernicza BPL 280 została zaprojektowana do bezproblemowego wytwarzania dużych ...więcej

Więcej szczegółów

Więcej informacji

https://mega.nz/folder/Ih1kBYgJ#VegVM-CeOO51oh6vyDyTXA/file/t1dDSARK


Pączki / drożdżówki / kluski nadziewane / itd. (dowolne wyroby)

Do sprzedania linia do produkcji wyrobów cukierniczych, nieograniczona gama produktów z różnych rodzajów ciasta. Informacje ustnie - zobacz video: maszyny-piekarnicze.com/28-video

Wielofunkcyjna linia cukiernicza BPL 280 została zaprojektowana do bezproblemowego wytwarzania dużych ilości różnych pieczywa i wypieków, nadziewanych lub nie z ciasta drożdżowego lub francuskiego itp.

Wszechstronność linii pozwala na produkcję szerokiej gamy produktów bez znaczących zmian w modularnym składzie linii. Na przykład: bułki, serniki, bułki hamburgerowe, ciasto francuskie, bułki hot dog, nadziewane bułki, francuski chleb, pączki, rogaliki, nadziewane rogaliki, mini rolki, pizza itp. Stosowane są różne rodzaje nadzień: dżem, mak, masa orzechowa, owoce, warzywa, mięso, wątroba itp. Długość przenośnika wylotowego pozwala na zainstalowanie nieskończonej liczby dodatkowych urządzeń. Przykłady takiego sprzętu można wybrać na załączonych zdjęciach-są to różne urządzenia do dodawania cynamonu, orzechów, rodzynek, cukru, masła, a także urządzenia do owijania wstążki ciasta w worki, okrągłe noże tnące, krojenie okrągłej pizzy lub rogalików itp.

Linia daje doskonały efekt ekonomiczny-zwrot w mniej niż 1 rok i realne oszczędności na płacach-pozwoli zaoszczędzić kilkadziesiąt tysięcy euro rocznie. Na tej linii pracują tylko 2 osoby-jedna monitoruje ciasto, druga wkłada gotowe tace do wózków. Linia jest tak wydajna, że może ciąć od 8 do 12 osób na zmianę i produkować produkty wyższej jakości niż sami pracownicy, może produkować tak delikatne produkty, że pracownik nawet nie byłby w stanie poradzić sobie z położeniem na tacy bez zniekształceń-do tego możesz użyć naszej Maszyny do układania produktów (https://www.solobaker.cz/en/tray-stacker/) i maszyna do tłoczenia (https://www.solobaker.cz/en/press-machines/) w tym przypadku wszystko to będzie początkiem niekończącego się procesu twórczego.Możesz zrobić absolutnie dowolne produkty, zarówno piekarnicze, jak i cukiernicze.

Skład linii (Konfiguracja podstawowa):

1) MASZYNA DO LAMINOWANIA Z CIĘCIEM GILOTYNOWYM

2) dozownik

3) nóż membranowy-cięcie membrany

Wydajność do 9000 szt. / godz., Wymiary-6300x680x1600 mm, Waga-700 kg.

1-MASZYNA DO LAMINOWANIA I FORMOWANIA

W pierwszym etapie ciasto przechodzi przez trzy etapy laminowania, aby następnie poprawić strukturę ciasta, za pomocą którego podajnik ślimakowy do napełniania wypełnia wstążkę ciasta, a następnie nadziewane ciasto jest zwijane w rurkę, która w zależności od rodzaju produktu przechodzi przez membranę tnącą lub cięcie gilotynowe. Maszyna może być wyposażona w rozdrabniacz mąki lub urządzenie do rozlewania ciasta olejem. Między mechanizmami rolującymi zainstalowane są czujniki do automatycznej kontroli podawania ciasta i kontroli prędkości obrotowej rolek, aby zapobiec przywieraniu ciasta. Wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane. Maszyna jest sterowana za pomocą ekranu dotykowego. Nóż gilotynowy jest dołączony do tej maszyny. Pracując za pomocą sprzęgła elektromagnetycznego, prędkość można ustawić na ekranie dotykowym.

Kluczowe parametry maszyny:

Szerokość taśmy do ciasta 280mm, szerokość taśmy przenośnika w części formującej - 380mm

Wydajność do 9000 sztuk / godzinę,

Moc zainstalowana: Maszyna-3,5 kW, nóż Gilotynowy - 0,4 kW, Szerokość ostrza 200mm

Wymiary: 5300x680x1600 mm

Waga: 380 kg

Dozownik 2-śrubowy (wypełniacz poziomy lub pionowy)

Przeznaczony do wypełnień miękkich (wypełniacz pionowy) oraz gęstszych (wypełniacz poziomy). Wbudowany ślimak wewnątrz zbiornika zapewnia wydajne dozowanie napełniania przy wysokiej wilgotności. Może być stosowany do nadzień, takich jak duszona kapusta, konserwy, nadzienia z twarogu, mięso mielone, dżem itp.

Moc zainstalowana: wypełniacz poziomy -0,4 kW, wypełniacz pionowy-0,75 kW

Wymiary 400x620x1450 mm, Waga 130 kg

Nóż 3-membranowy - 6 lub 9 lub 12 ostrzy dla różnych typów w górnej części produktów.

Maszyna przeznaczona jest do dzielenia uformowanej rurki ciasta z nadzieniem wewnątrz na jednorodne pojedyncze kawałki z jednoczesnym zamykaniem końców. W tym przypadku ciasto nie jest uszkodzone, a nadzienie jest równomiernie rozmieszczone w środku. Prędkość napełniania, prędkość noża i prędkość przenośnika można regulować oddzielnie. Przenośnik wyposażony jest w urządzenie do podtrzymywania produktu podczas cięcia, co pomaga uniknąć niepożądanego rozciągania rurki ciasta.

Wydajność od 10 do 150 produktów / min. Zakres gramatury od 10 do 800 g,

Średnica wlotu ciasta 80 mm, Moc zainstalowana 0,4 kW

Wymiary 1100x600x1350 mm, waga 180 kg